fbpx
Вишгород, вул. Ватутіна 102
099 280 55 05 (будні дні, 10-17) info@vishgora.com.ua

Ціни на 2019/2020 сезон

Абонементи та прокат

Ціни на абонементи

* Під поняттям вихідний маються на увазі всі вихідні, неробочі дні, святкові дні та період високого сезону з 30.12.2019 по 14.01.2020 року. ** Денний абонемент діє тільки на вихідні, високий сезон (30.12.2019 по 14.01.2020) та в святкові дні. Ця умова не поширюється на акційні абонементи, куплені до початку сезону. При першій купівлі абонементу Вам видається Ваша пластикова картка для проходу через турнікет (скіпас), котра коштує 20 гривень та не підлягає поверненню. Картка скіпаса багаторазова та може використовуватись як в інші дні цього сезону, так і в наступному сезоні. При наступному відвідуванні надайте скіпас касирові для запису нового абонементу.

  • В погодинних тарифах кількість підйомів не обмежена.
  • Для тарифу “2 години” починається зворотний відлік з моменту першого проходу через турнікет.
  • Погодинний абонемент діє тільки в день продажу.
  • Скіпас багаторазового використання та може використовуватись як в інші дні цього сезону так і в наступному сезоні. Кошти на картках Скіпаса куплені в діючому сезоні і не використані до 30.03.2020 – скасовуються.
  • У випадку втрати або не використання коштів депонованих на картки Скіпаса – кошти не повертаються.
  • Діти зростом до 120 см проходять через турнікети та користуються підйомником безкоштовно.
  • Студенти та пенсіонери в будні з 10:00-12:00 проходять через турнікети та користуються підйомником безкоштовно, за наявності посвідчення.

Ціни на прокат

Нічний прокат – 250 грн за ніч за один комплект спорядження.

Правила прокату

Документи вказані в таблиці приймаються в заставу за спорядження безпосередньо від власника. Вказані документи повинні бути видані в Україні.

ВАЖЛИВО: в заставу за спорядження НЕ приймаються паспорт, закордонний паспорт, свідоцтво про народження, пенсійні, військові, студентські посвідчення, мобільні телефони та інше. Період тарифікації після першої години прокату – 10 хвилин

ЧАС КОРИСТУВАННЯ ІНВЕНТАРЕМ ЗУПИНЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ В ПРОКАТ ВСІХ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ ОТРИМАНИХ В ОРЕНДУ ОДИНИЦЬ ІНВЕНТАРЮ. Документи приймаються тільки від їх власника та мають бути видані в Україні.    Дитячий комплект: Дитячі лижі довжиною до 120 см. Дитячі черевики розміром до 33 розміру. Палки   Дорослий лижний комплект: Лижі. Лижні черевики.Палки   Сноуборд комплект: Сноуборд. Сноуборд черевики.   Штрафи:

  • За порчу лиж, дитячих лиж чи сноубордів (потертість, глибокі подряпини з псуванням захисної плівки, поломка чи неповернення): дорослі лижі/борд 4800 грн, дитячі 4000 грн.
  • За порчу лижних черевиків, сноуборд червиків та дитячих черевиків (поломка кліпсів, пошкодження поверхні чи неповернення): дорослі черевики – 4800 грн, дитячі – 4000 грн.
  • За втрату чи поломку гірськолижних палок – 700 грн.