Збирайте врожай АКЦІЙ від ресторану ФЕRMA!

Кожний знайде цікаве для себе! 🍕😃

Від голоду у дощовий холодний вечір чи у коротку обідню перерву Вас врятує ПІЦА від ресторації ФЕRMA. З пилу-жару від печі ресторації до Вашого столу, лише за 30 хвилин, від 150 гривень доставлена безкоштовно, вона надасть Вам сил та настрою! Найсмачніша піца на дровах! 10% знижка при попередньому замовленні та самовивозі! ДЛЯ ПРИХИЛЬНИКІВ піци від ресторації ФЕRMA: разом  із доставкою кожної п`ятої піци, до Вас надійде наша «ПОДЯКА»: піца «Маргарита». Смакуйте з нами!
Ящик Шампанського в подарунок молодятам при святкуванні весілля у ресторації ФЕRMA!!!* У вас День народження восени? Чудово! Отримуйте 10% знижку на все меню ресторації ФЕRMA протягом тижня із Дня народження. У Вас Хрестини, Весілля чи інший привід для святкування? А у нас смачно готують, стильний інтер`єр та затишна атмосфера! Наші ціни не дають можливості робити 30% знижки, тому що вони не завищені. БАНКЕТИ ВІД 400 грн на людину.
При замовленні банкету від 7000 грн – ресторація Ферма дарує романтичну вечерю на двох! Привів дитину на майстер-клас – зроби замовлення на 250 грн та отримай Ньокко в подарунок! Готуй лижі з осені! Збери СВОЇ 3 чеки від 500 грн з ресторації ФЕРМА  (за різні дати) + зроби чек-ін в ресторані + фото в ресторації ФЕРМА = Подарунковий сертифікат «Абонемент на зимове катання на цілий день»

Від голоду у дощовий холодний вечір чи у коротку обідню перерву Вас врятує ПІЦА від ресторації ФЕRMA. З пилу-жару від печі ресторації до Вашого столу, лише за 30 хвилин, від 150 гривень доставлена безкоштовно, вона надасть Вам сил та настрою!

Найсмачніша піца на дровах! 10% знижка при попередньому замовленні та самовивозі!

ДЛЯ ПРИХИЛЬНИКІВ піци від ресторації ФЕRMA: разом  із доставкою кожної п`ятої піци, до Вас надійде наша «ПОДЯКА»: піца «Маргарита». Смакуйте з нами!

Ящик Шампанського в подарунок молодятам при святкуванні весілля у ресторації ФЕRMA!!!*

У вас День народження восени? Чудово! Отримуйте 10% знижку на все меню ресторації ФЕRMA протягом тижня із Дня народження.

У Вас Хрестини, Весілля чи інший привід для святкування? А у нас смачно готують, стильний інтер`єр та затишна атмосфера! Наші ціни не дають можливості робити 30% знижки, тому що вони не завищені. БАНКЕТИ ВІД 400грн на людину.

При замовленні банкету від 7000 грн – ресторація Ферма дарує романтичну вечерю на двох!

Привів дитину на майстер-клас – зроби замовлення на 250 грн та отримай Ньокко в подарунок!

Готуй лижі з осені! Збери СВОЇ 3 чеки від 500 грн з ресторації ФЕРМА  (за різні дати) + зроби чек-ін в ресторані + фото в ресторації ФЕРМА = Подарунковий сертифікат «Абонемент на зимове катання на цілий день»

*деталі акції дізнавайтесь у адміністрації ресторації

☎ (073) 102 02 21 ☎ ‎(067) 102 01 21 , Вишгора, вул. Ватутіна 102, Вишгород

Меню ресторану

Розклад роботи: пон. – вихідний, вт. – пт. 12-22, сб. – нд. 10-22;